تالار و انجمن مهندسی عمران | مشاوره رایگان آزمون کنکور کارشناسی ارشد عمران | دانلود جزوه ، آزمون آزمایشی پارسه ،سوالات و پاسخ تشریحی کنکور کارشناسی ارشد عمران سراسری و آزاد

مهمان گرامي به تالار مهندسي عمران خوش آمديد لطفا براي استفاده از تمامي امکانات سايت عضو شويد عضویت در سایت بسیار آسان و نهایتا 30 ثانیه از وقت شما را می گیرد

[امروز چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393, 8:24 pm]

نام کاربري:
کلمه عبور:
مرا در هر بازديد به ياد داشته باش !
من کلمه عبورم را فراموش کرده ام !

فروش جزوات آزمون نظام مهندسی نظارت محاسبات

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 11 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: شما در چه موسسه ی کنکوری برای کارشناسی ارشد عمران ثبت نام کرده اید ؟
پستارسال شده در: چهارشنبه 28 مهر 1389, 8:22 pm 
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت: دوشنبه 26 بهمن 1388, 9:34 pm
پستها: 1215
سپاسگذاری کرده اید: 384 مرتبه
سپاسگذاری شده:
315 مرتبه در 233 پست

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندسین گل و عزیز امیدوارم هر جا هستید حالتان خوب باشد .

دوستانی که در موسسات کنکوری برای آمادگی بیشتر در آزمون های کارشناسی ارشد شرکت کرده اند لطفا در این تاپیک نام موسسه ، شهریه ی آزمون و احیانا کلاس ، کیفیت خدمات ارائه شده ( البته هنوز آزمون ها شروع نشده منظور پس از برگزاری چند مرحله از آزمون هاست ) و همچنین نوع خدمات ارائه شده را قید بفرمایند .

ضمنا عزیزانی که در آزمون های امسال شرکت کرده اند به این تاپیک مراجعه نمایند .

http://civil-eng.ir/ftopicp-916.html

پیشاپیش از همکاری تمام شما خوبان سپاسگزارم .

مشخصات WWWYIM  

موضوع پست:
پستارسال شده در: چهارشنبه 28 مهر 1389, 11:11 pm 
عضو جدید
عضو جدید
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت: پنج شنبه 19 اسفند 1388, 1:08 am
پستها: 2
سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده:
0 مرتبه در 0 پست

پارسه

مشخصات  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: چهارشنبه 28 مهر 1389, 11:52 pm 
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
نماد کاربر
آفلاين
سپاسگذاری شده:
315 مرتبه در 233 پست

لطفا کاملتر بفرمایید .

آزمون ها یا کلاس ها و یا هر 2 ؟ هر 8 مرحله ؟ میزان شهریه ؟
کرامات امام هشتم (ع)( السلام علیک یا علی بن موسی الرضا )

مشخصات WWWYIM  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: دوشنبه 3 آبان 1389, 2:20 pm 
عضو جدید
عضو جدید
نماد کاربر
آفلاين
پستها: 5
سپاسگذاری شده:
1 مرتبه در 1 پست

سلام من فکرمیکنم کتاباشون روبخونی کافی باشه

مشخصات  
پستارسال شده در: پنج شنبه 16 تیر 1390, 9:41 pm 
عضو جدید
عضو جدید
نماد کاربر
آفلاين
پستها: 14
سپاسگذاری شده:
2 مرتبه در 2 پست

ماهان 8 آزمون حضوری + 4 آزمون اینترنتی = 320000 تومان
اکسین 6 آزمون حضوری +6 آزمون اینترنتی = 270000 تومان
البته من ثبت نام نکردم من باب اطلاع دوستان گفتم

مشخصات  
پستارسال شده در: جمعه 16 تیر 1390, 1:42 am 
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
نماد کاربر
آفلاين
سپاسگذاری شده:
315 مرتبه در 233 پست

برای شرکت در آزمون های ارشد به نظر من چند چیز رو ملاک قرار بدید :
1 ) چقدر به واقعیت آزمون ارشد نزدیک است ( کاری به مباحث روانشناسی ندارم ولی به نظر من سخت بودن آزمون ها هیچ کمکی به افزایش آمادگی کاربرا نمیکنه برعکس تمرکز اونارو به هم میزنه و تا چند روز گیج هستند و تا میان به خودشون بیان آزمون بعدی میرسه و باز خراب میکنند و این سریال یا به تقلب ختم میشه که یه جوری خودشون یا اطرافیانشونو قانع کنند که بابا به خدا من خنگ نیستم )
اصلا دوستان آزمون برای همه نیست برای افرادی هست که تا حدی قدرت برنامه ریزی دارند و میتونن روی خودشون افکارشون و احساساتشون تسلط داشته باشند ، افرادی هم که این قابلیت رو بیش از بقیه دارند اصلا نیاز به آزمون ندارند چون اونا هر روزشون آزمون هستش ، عده ای هم که احساسی هستند و هر روز به یک سمت می وزند که دیگه بی خیال کارهای استقامتی و نیازمند به برنامه ریزی بشن .
2 ) منظم بود آزمون ها و داشتن هدف و برنامه .
اگر دیدید سرفصل ها زیاد است تعداد آزمون ها زیاد است و یا فاصله ی بین آزمون ها زیاد است یا اصلا ثبت نام نکنید یا تعدادی را ثبت نام کنید .
باور کنید با وضع الآن که همه سر بار خانواده ها هستیم هزار تومن پس انداز هم هزار تومان هست طبق اخبار رسیده شربت معده کمیاب شده و باید از بازار سیاه تهیه بفرمایید :21:
از طرف دیگه شما همین جو استرس و فشار دارید پس استرس مضاعف وارد خون مبارک نکنید .
3 ) قیمت متناسب با تعداد و کیفیت و جامعه ی آماری آزمون :
موسسه ای که آزمون را برای سال اول و دوم هست که شروع کرده اساتید طراحش هم معلوم نیست کی هستند پس دلیلی هم نداره شما ارزشی برای کارشون قائل بشید چون خودشون برای کارشون ارزش قائل نیستند و در کل به پیشرفت موسسه ای کمک کنید که به جای باز کردن یک بقالی واقعا صفت فرهنگی بودن را به دوش بکشد و به ارتقا خودتان کمک کند الآن هم تلویزیون را روشن کنید می بینید بسته قرمز بسته بنفش بسته آلبالویی نمیدونم با طعم گلابی بیا آتیش زدم به مالم و ...
واقعا اسیر تبلیغات نشید به تناسب نیازتون شرکت کنید تو آزمون ها "مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید" در سالی که گذشت خیلی از کاربرانمون بودند که رتبه های خیلی خوبی آوردند ولی آزمون شرکت نکرده بودند خیلیها هم بودند که با شرکت در آزمون بدترین نتیجه ممکن را آوردند خودشون به من می گفتند که آزمون ما رو از برنامه ی خودمون دور کرد .
4 ) متناسب وقتتون در آزمون ها شرکت کنید .
کسیکه هم دانشجو هستش هم داره برای ارشد میخونه هم کارآموزی داره هم پروژه احیانا سرکار هم میره لزومی نداره 10 مرحله آزمون شرکت کنه 2 مرحله جمع بندی براش کافیه .

چند نکته به عزیزانی که آزمون شرکت می کنند :
1 ) خودتون با خودتو مقایسه کنید نه با علی و حسن و .... شما می روید که ببینید چند مرده حلاج هستید به این میگن جنبه ی آزمون دادن اول این ظرفیت رو داخل خودت ایجاد کن اگر آزمون اول تراز شد 4000 فدای سرت آزمون بعدیت رو هدف گذاری کن روی 4200 بعدیش روی 4500 بعدیش روی 4900 و برو بالا .
اگر خودتونو با دیگران مقایسه کنید باور کنید دائم با اعصاب خوردی و نگرانی دارید درس میخونید دوست داشتید امتحان کنید .
2 ) بین درس کار آزمون های آزمایشی یک برنامه ریزی واحد ایجاد کنید نه اینکه هر کدام ساز خودش را بزنند و با یک دست چند هندوانه برندارید مطمئن باشید شما سوپر من نیستید گاهی باید برای رسیدن به بعضی آرزو ها روی بعضی دیگر چشم پوشی کرد اگر واقعا قصد دارید کنکور ارشد بدهید بیشترین تمرکز را روی کنکور ارشد بدهید .
3 ) از همین امروز شروع کنید به خواندن حتی با یک جزوه ی ساده اول شروع کنید بعد کم کم منابع را تهیه کنید نه اینکه 1 ماه بزارید برای منابع از هر درس 5 تا منبع بخرید آخر سر هم گیج شوید کدام را بخوانید .

آخر سر یک پیشنهاد خواهش می کنم خواهش می کنم خواهش می کنم جوگیر نشوید احساساتی تصمیم نگیرید آهسته بروید و پیوسته چون اگر خیلی آتیشی برید جلو یک ماه نشده خسته میشید با روزی 4 تا 5 ساعت شروع کنید و هفته ای 1 ساعت اضافه کنید .
اینها همه توصیه های من بی سواد از همه کوچکتر بود اگر بی ادبی کردم یا جایی حالت امری صحبت کردم منو ببخشید .
آرزوی موفقیت برای همه دوستان دارم .

مشخصات WWWYIM  
پستارسال شده در: جمعه 16 تیر 1390, 1:49 am 
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
نماد کاربر
آفلاين
سپاسگذاری شده:
315 مرتبه در 233 پست

farzad-s عزیز هم که ارادت خاصی بهشون دارم و از کاربرای گل سایت هستند پیغام خصوصی دادند و گفتند :
farzad-s نوشته است:
با سلام
جناب مهندس میرزایی میرزایی با توجه به توصیه های جنابعالی مبنی بر اینکه ملاک خود شخص است نه موسسه به هر حال در جست وجوی موسسه ای برای محک خودم هستم اما چون در شهرستان هستم اطلاعات کمی دارم لطفا در انتخاب این دو موسسه راهنماییم کنید:
1-اکسین:12 آزمون که 6 تا حضوری(270000 تومان)
از مزیت های این موسسه اینکه اگه از 6 تای حضوری 4 تاشو میانگین بالای 50% بزنی پولتو بر میگردون و نکته قوت اون که ذهنمو مشغول کرده اینکه آقایان وهاب مبینی و نژادی که رتبه های تک ارشد بودن بعد آزمون خودشون واسه مشاوره زنگ می زنن..اما نکته ضعفش اینکه آزموناش 30% اول 30%دوم 60%اول و 40%نهایی . دوتا جامع است که همچین چیدمان جالبی نداره....
2-ماهان:12 آزمون که 8 تا حضوری (320000 تومان که 10% کم میشه واسه تخفیف)
از مزیتاش اینکه آزمونای حضوریش بیشتره بعد تفیکیک آزموناش مثل پارسه 25% درصدیه و 3 جامع داره اما دیگه واسه مشاوره کسی زنگ نمیزنه باید خودت زنگ بزنی که مشاورشم آقای اقتداریه که من نمیدونم رتبه برتریه یا نه؟؟؟؟؟

در کل از یه طرف چون ماهانو پارسال چندتاشو دادم و کلا به سیستمو طراحانه سوالو منابع مورد علاقشو کار کردن با سیستمشون آشناترم به این موسسه گرایش دارم از طرفی اکسین چون مشاورای تک رقمی داره که خودشون زنگ می زنن که اکسین علاقه دارم..
شما جای من بودید با این ذهنیتا کجارو می رفتید؟؟
سپاس گزارم

آزمون های تسلط سنجش هم در تاپیک زیر اطلاع رسانی شده است :
forum-f35/6-91-t460.html
آزمون گاج و پارسه هم هستش .
گول تبلیغات را نخورید با توجه به معیارهایی که در بالا گفتم و شرایط خودتو تصمیم گیری کنید .
امیدوارم هر تصمیمی می گیرید منتج به قبولی شما در آزمون ارشد باشد .
امیدوارم سال بعد هم مثل امسال قبولی دوستان را در همین سایت اعلام و جشن بگیریم.
موفق و پیروز باشید .

مشخصات WWWYIM  
 موضوع پست: Re: شما در چه موسسه ی کنکوری برای کارشناسی ارشد عمران ثبت نام کرده اید ؟
پستارسال شده در: جمعه 31 تیر 1390, 6:45 pm 
عضو جدید
عضو جدید
آفلاين
تاريخ عضويت: سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 10:58 am
پستها: 10
سپاسگذاری شده:
7 مرتبه در 7 پست

من پارسال کلاس رفتم اینایی که میگمو گوش کنید

خاک ----> امیرافشاری -- پارسه
سیالات --- فقط دکتر اصغری -- همه جا درس میده -- پارسه کلاساش خیلی تمیز و منظم برگزار میشه فقط گرونه
تحلیل و مقاوت و فولاد و بتن ---- زرفام یا فنایی جفتشون خوبن
ریاضی----- اقاسی
راه و رو ---- اصلا لازم نیست اگر دیدید کلاهدوز هست بدونید پولتونو دور ریختین

در مورد بسته ها بگم که مال همه موسسه ها ارزش نداره چون اگر قرار بود با این کتابای مزخرف درسو یاد بگیری که کسی دیگه کلاس نمیرفت

در کل پارسه خیلی نظم داره و توی کلاساش راحت میشینید من خودم ریاضی اقاسی بینش می رفتم انقدر صندلیها بد بود تعداد زیاد بود نمی شد نفس بکشی چه برسه به درس گوش دادن
ازمون پارسه خوبه ولی به نظر من حتما دوتا ازمون 100% تسلط برید
بینشو ماهانم بدرد نمی خوره بینش 70 نفر شرکت کننده داشت الکی میگفتن 600 نفر

مشخصات  
کاربران زیر از کاربر محترم milad_civil_eng به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
hoseinmirzaee
 موضوع پست: Re: شما در چه موسسه ی کنکوری برای کارشناسی ارشد عمران ثبت نام کرده اید ؟
پستارسال شده در: سه شنبه 21 شهریور 1391, 3:20 pm 
عضو جدید
عضو جدید
آفلاين
تاريخ عضويت: سه شنبه 21 شهریور 1391, 2:40 pm
پستها: 3
سپاسگذاری شده:
0 مرتبه در 0 پست
شغل: مشاور
مدرک تحصیلی: کارشناسی

milad_civil_eng نوشته است:
من پارسال کلاس رفتم اینایی که میگمو گوش کنید

خاک ----> امیرافشاری -- پارسه
سیالات --- فقط دکتر اصغری -- همه جا درس میده -- پارسه کلاساش خیلی تمیز و منظم برگزار میشه فقط گرونه
تحلیل و مقاوت و فولاد و بتن ---- زرفام یا فنایی جفتشون خوبن
ریاضی----- اقاسی
راه و رو ---- اصلا لازم نیست اگر دیدید کلاهدوز هست بدونید پولتونو دور ریختین

در مورد بسته ها بگم که مال همه موسسه ها ارزش نداره چون اگر قرار بود با این کتابای مزخرف درسو یاد بگیری که کسی دیگه کلاس نمیرفت

در کل پارسه خیلی نظم داره و توی کلاساش راحت میشینید من خودم ریاضی اقاسی بینش می رفتم انقدر صندلیها بد بود تعداد زیاد بود نمی شد نفس بکشی چه برسه به درس گوش دادن
ازمون پارسه خوبه ولی به نظر من حتما دوتا ازمون 100% تسلط برید
بینشو ماهانم بدرد نمی خوره بینش 70 نفر شرکت کننده داشت الکی میگفتن 600 نفر

ببخشيد رتبتون در آزمون چند شد؟

مشخصات  
پستارسال شده در: سه شنبه 4 مهر 1391, 10:56 am 
عضو جدید
عضو جدید
آفلاين
تاريخ عضويت: سه شنبه 4 مهر 1391, 10:38 am
پستها: 1
سپاسگذاری شده:
0 مرتبه در 0 پست
شغل: دانشجو
مدرک تحصیلی: کارشناسی

من میخوام کلاسای کنکور ثبت نام کنم البته فقط چند تا درسو(مکانیک خاک پی. بتن و فولاد، مکانیک جامدات)
فقط خیلی شک دارم بین کلاسای مختلف الان بیشترین شکم بین موسسه های مدرسان شریف و سری عمرانه. پارسه هم که دیگه فرصت ثبت نام تموم شده.
طبق حرفایی که milad_civil_eng زد. امیر افشاری الان تو سری عمرانه نه پارسه.
فنایی توی سری عمران مکانیک جامدات میگه.
آهنگر هم فولاد و بتن.
از طرفی هم توی یه تاپیک دیگه مهندس حق گو رو خیلی تعریف کرده بودن که اونم توی مدرسان شریف تحلیل و فولاد و بتن رو تدریس میکنه.
کسی تا حالا تو کلاسای این آقایون بوده که یکم بیشتر بتونه نظر بده و راهنمایی کنه؟

مشخصات  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 11 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. چه موسسه ای برای کنکور ارشد عمران بهتره؟

hoseinmirzaee

0

1511

شنبه 15 آذر 1387, 1:21 am

hoseinmirzaee نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. نکاتی برای بهبود تغذیه ی دانشجویان و کنکوری ها

hoseinmirzaee

0

935

چهارشنبه 3 شهریور 1389, 8:32 am

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. کدام موسسه برای آزمون آزمایشی مناسب تر است؟

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

djsaeed

13

15048

پنج شنبه 29 تیر 1391, 3:49 pm

امیر غلامی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. دانلود آزمون های آزمایشی 1 و 2 کارشناسی ارشد عمران موسسه ی عصر دانش با پاسخ تشریحی

hoseinmirzaee

0

2164

چهارشنبه 11 فروردین 1389, 4:08 am

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. منابع جامع برتر و کنکوری-دانشجویی کدامند؟ برای دانشجوی ترم 4

pmncivil

19

1940

پنج شنبه 4 اسفند 1390, 6:41 pm

x.boyyy نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. تجربه های ناب از کنکوری های دیروز - کنکور ارشد عمران

mmh1369

11

2293

دوشنبه 17 بهمن 1390, 9:18 am

x.boyyy نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. نمونه برنامه برای قبول شدن در آزمون کارشناسی ارشد عمران

sasi-mankan

0

3387

دوشنبه 24 مرداد 1390, 10:25 am

sasi-mankan نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. برای قبول شدن در آزمون کارشناسی ارشد عمران چه چیز هایی نیاز داریم ؟

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 9, 10, 11 ]

hoseinmirzaee

103

34043

دوشنبه 26 تیر 1391, 1:09 pm

h@tef نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. یه سوال غیر کنکوری و تفریحی

mola110

0

251

شنبه 3 اسفند 1392, 9:12 pm

mola110 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. چه ماشین حسابی بخریم؟ (راهنمایی برای خرید ماشین حساب مهندسی خوب و مناسب برای رشته عمران)

x.boyyy

8

3932

چهارشنبه 12 شهریور 1392, 12:03 am

mohsen27 نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
وبسایت تخصصی کارشناسی ارشد عمران | پرتال جامع دانشجویان و مهندسین عمران

فروشگاه جزوه | خرید ، فروش جزوات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران