تالار و انجمن مهندسی عمران | مشاوره رایگان آزمون کنکور کارشناسی ارشد عمران | دانلود جزوه ، آزمون آزمایشی پارسه ،سوالات و پاسخ تشریحی کنکور کارشناسی ارشد عمران سراسری و آزاد

مهمان گرامي به تالار مهندسي عمران خوش آمديد لطفا براي استفاده از تمامي امکانات سايت عضو شويد عضویت در سایت بسیار آسان و نهایتا 30 ثانیه از وقت شما را می گیرد

[امروز دوشنبه 4 بهمن 1395, 9:59 am]

نام کاربري:
کلمه عبور:
مرا در هر بازديد به ياد داشته باش !
من کلمه عبورم را فراموش کرده ام !

فروش جزوات آزمون نظام مهندسی نظارت محاسبات

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: دعوت به همکاری از کاربران سایت
پستارسال شده در: شنبه 20 شهریور 1389, 7:31 pm 
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت: دوشنبه 26 بهمن 1388, 9:34 pm
پستها: 1219
سپاسگذاری کرده اید: 384 مرتبه
سپاسگذاری شده:
330 مرتبه در 242 پست
وضعیت تاهل: مجرد Single

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام کاربران عزیز سایت امیدوارم هر جا هستید حالتان خوب باشد .

مدتیست قصد داشتم از شما خوبان طلب همکاری کنم که متاسفانه مقدمات آن فراهم نمیشد که امروز خداوند این توفیق را داد تا از شما خوبان که به واقع سرمایه های سایت هستید طلب همکاری کنم .

در مقدمه باید عرض کنم این سایت یک سایت غیر انتفاعی است و سعی کرده است در راستای ارتقای سطح علمی شما و خدمت رسانی بیشتر به شما گام بردارد اما مطلبی که حائز اهمیت است و از تمام دوستان خواهشمندم بیشتر به آن دقت کنند این است که زمانی که من به عنوان مدیر سایت متکلم وحده و شما به عنوان کاربر عزیز سایت به عنوان فقط مستمع باشید این سایت نمیتواند در مسیر خود آنچنان که باید و شاید موفق ظاهر شود .

این سایت پتانسیل بسیار خوبی دارد ، هزاران کاربر تحصیل کرده ، آمار بالا و ... اما متاسفانه این گونه جا افتاده است که عزیزان همه ی سوال ها را از مدیریت پرسیده و توقع پاسخ سریع دارند البته خدا شاهد است من لحظه ای از خدمت رسانی به شما خسته نخواهم شد اما به هر حال شما وقت و محدودیت های مرا نیز در نظر بگیرید اداره ی سایت ، آپلود فایل ها ، رسیدگی به مشکلات و پیغام های شما عزیزان ، رسیدگی به مشکلات سایت ، تامین هزینه های سایت ، ارتقا و به روز رسانی سایت ، قرار دادن مطلب در سایت و ... که فقط بخشی از آن هاست و با افزایش تعداد کاربران روز به روز بر حجم آن ها نیز افزوده شود . ببینید دوستان یک زمان شما یک امکانی را ندارید و حسرت آن را می کشید مثل دقیقا زمانی که وبلاگ قبلی را داشتیم و همه نامه می زدند نظر می دادند و خواهش می کردند که چرا یک فروم راه اندازی نمی کنید اما الآن که این امکان هست چرا سستی می شود .
مطمئنا اگر عزیزان همکاری کنند ما به ایده آل ها نزدیک تر خواهیم شد . اما در غیر این صورت سایت مسیر پیشرفت را طی خواهد کرد اما به کندی .

من از تمام عزیزانی که به سایت تشریف می آورند مطالب را می خوانند و گاها با سوالات کاربران مواجه می شوند خواهش می کنم در بحث ها شرکت کنند چرا که این گونه به رسالت خود عمل کرده ایم " زکات علم انتشار آن است "

و اما سخنی کوتاه با کاربران فعال سایت که ارادت قلبی بسیار زیادی به آن ها دارم :
سایت در نظر دارد تعدادی نویسنده ی فعال ، مدیر تالار ، ناظم تالار از بین کاربران عزیز به خدمت بگیرد .
البته برای این دسته از عزیزان به تناسب خدمتی که ارائه می دهند امکانات و مزایایی در خور شان آن ها در نظر خواهد گرفت که از آن جمله می توان به :
1 ) تبلیغات متنی در سایت به صورت رایگان برای سایت های این عزیزان و یا کالا و خدماتی که برای عرضه دارند
2 ) طراحی سایت و وبلاگ شخصی برای این عزیزان به صورت رایگان
3 ) اهدای هدایایی هر چند ناقابل به این عزیزان شامل آرشیو فایل ها و ...
4 ) تخفیف ویژه در خرید از فروشگاه های در ارتباط با سایت
5 ) تغییر رنک و درجه ی این عزیزان در تالار
6 ) اختصاص صفحه ای برای معرفی این کاربران و درج اطلاعات شخصی آنها شامل رزومه کاری و تحصیلی و ... که موجب افزایش اعتبار این عزیزان در سطح فضای مجازی می شود و همین طور موجب مطرح شدن این عزیزان در فضای کاری خود و در ارتباط های فیزیکی با شرکت های بیرون از فضای مجازی خواهد شد .
7 ) و مزایای دیگری که در آینده با جزئیات کامل تر بیان خواهد شد .
البته این موارد به جهت سپاس از زحمات این عزیزان تقدیم خواهد شد تا انگیزه ای جهت فعالیت باشد اما مهمترین مزیت به روز بودن شما عزیزان و بهره و اجر معنوی ای است که از این کار خواهید برد .

از دوستانی که خواستار همکاری هستند خواهشمندم در همین قسمت آمادگی خود را بیان کنند تا شرایط و آموزش های اولیه برای آنها اعلام گردد .
کرامات امام هشتم (ع)( السلام علیک یا علی بن موسی الرضا )

مشخصات WWWYIM  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. همکاری در تهیه ی فایل آزمون های آزمایشی امسال و جزوات اساتید دانشگاهی شما

hoseinmirzaee

1

6256

پنج شنبه 29 مهر 1389, 5:16 pm

alijvhr نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. سوالی در مورد آمار سایت

miladno1

4

6260

پنج شنبه 17 شهریور 1390, 11:10 pm

tala نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
وبسایت تخصصی کارشناسی ارشد عمران | پرتال جامع دانشجویان و مهندسین عمران

فروشگاه جزوه | خرید ، فروش جزوات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران